SEO Fiyatları


SEO Fiyatları 2020


İstanbul SEO Fiyatları Paketlerimize eklenmiş hiçbir gizli maliyet, kurulum veya sonlandırma ücreti yoktur. Tüm planlarımız açık. Herhangi bir ek hizmet için ücret almıyoruz. Ayrıca ekibimiz dışında herhangi bir SEO hizmeti için dış kaynak desteği almıyoruz. Tüm süreçleri kontrol etmeyi ve uzun vadede en iyi kaliteyi sunmayı tercih ediyoruz.


İSTANBUL SEO Fiyatlandırma Tablosu

Aşağıda listelenen Standart SEO fiyatları ve servis paketleridir. Bu seçeneklerden biri işletme hedeflerinize ve bütçenize uyabilir ve size pazarlama yatırımınızdan büyük bir getiri sağlayabilir. Ancak, özel çevrimiçi pazarlama kampanyaları ve hizmetleri de sunuyoruz. Bu planlardan hiçbirinin kuruluşunuzun gereksinimlerine uymadığını düşünüyorsanız, ihtiyaçlarınızı karşılayan kişiselleştirilmiş bir pazarlama çözümü için lütfen bizimle iletişime geçin.


Özellikler

Fiyat
Temel

500 TL /1 Aylık
Standart

750 TL / 3 Aylık
Profesyonel

1500 TL / 3 Aylık
Anahtar Kelimeler Optimize Edilmiş51020
Kapsamlı Analiz
HTML Optimizasyonu
Robots.txt Oluşturma
Sitemap.xml Oluşturma
Dahili Link Optimizasyonu
Başlık, Açıklama, Anahtar Kelime5 sayfaya kadar10 sayfaya kadar20 sayfaya kadar
Google Analytics Kurulumu
Alt Tag Optimizasyonu
İçerik Optimizasyonu
Link Oluşturma Faaliyetleri1 Aylık

3 Aylık3 Aylık
Ana Dizin Gönderileri100200400
Yazılan / Gönderilen Makaleler1020
Sosyal Yer İmleri520
Profil Bağlantı Oluşturma520
Daha fazla bilgi ve hizmet almak için bizi arayın:
0530 786 66 30
Web Tasarım ve SEO Hizmetleri

Sık Sorulan Sorular

Zaten bir organik arama motoru optimizasyonu yani SEO stratejisi ile ilgileniyorsanız, neden yerel SEO ile ilgilenmeniz gerektiğini merak edebilirsiniz. Basitçe söylemek gerekirse, yerel SEO, çevrimiçi görünürlüğünüzü artırır (yani gelecekteki müşterilerinizin sayısını!)


Yerel SEO pazarlaması, bir web sitesini ve sayfalarını konum tabanlı aramalardan trafik oluşturmak üzere optimize etme işlemidir. Mobil kullanımın ve hareket halindeyken aramanın hızlı büyümesi, yerel optimizasyonu çeşitli işletmeler için önemli bir odak haline getirdi, ancak en önemlisi tuğla ve harç mağazaları veya ofisleri olan işletmeler için.

Yerel SEO pazarlama, bir işletme sahibi olarak sizin katılımınız olmadan perde arkasında teknik olarak ilgilenmek için birine ödediğiniz bir şey değildir. Yerel SEO hizmetlerimiz, tüm pazarlama, yazma, yayınlama ve müşteri hedefleme faaliyetlerinize entegre edilmesi gereken bir süreçtir.

Genel organik SEO ve yerel SEO arasındaki temel fark, yerel SEO’nun coğrafi bir bileşeni olmasıdır.  

Bir kullanıcı bir endüstri / hizmet / ürün + konumu ararsa, arama motoru – ister Google, Bing, Yahoo, ister Facebook olsun – aramanın yerel amacı olduğunu bilir. Ve tüm arama motorlarının istediği kullanıcıya tam olarak aradıklarını vermektir. Yani özellikle yerel SEO uygulayan yerel bir işletme iseniz her yerel aramada her zaman hedef kitlenizi önünde olacaksınız.

Mesela İstanbul’da yerel bir işletmeniz varsa – bir dükkan veya kafe sahibi olun, bir spor salonu çalıştırın veya belirli bir yerel nüfusa özel olarak hizmet sunun,  o zaman yerel SEO çok önemlidir, genellikle genel SEO’dan daha da önemlidir.

Neden? Çünkü Google’da Anakara’dan yapılan bir  ‘araç tamir’ aramasında gözükmeniz İstanbul’daki tamir atölyeniz için yeni bir müşteriye dönüşmeyecektir. Şimdi “araç tamiri” aramasında google’da ilk sayfada çıkmanızın size çok az faydası olacağı konusunda hem fikiriz değil mi? Yerel SEO, bölgenizdeki hizmetlerinizi arayan kişilerin sizi bulmasını ve ama hızlı bir şekilde bulmasını sağlamaya yardımcı olur.

Kesinlikle. Her konum farklıdır ve bu nedenle , yalnızca bir web sitesini sürdürseniz bile (çoğu yerel işletme için olduğu gibi) Bir dizi bölgesel konumu koruyan bir işletme olarak, bu tür zorluklarla ilgili benzersiz bir kavrayışımız vardır. Şirketler yüzleşir ve sizin için çalışmayı öğrendiğimiz her şeyi koyacağız.

SEO -ve yerel SEO- devam eden bir süreçtir. Arama motorları algoritmalarını her zaman değiştirir – Google haftada 80’e kadar küçük değişiklik yapar – bu nedenle  takip etmek şarttır.  Zaman geçtikçe ve SERP’lerinizin konumu iyileştikçe daha az saate ihtiyacınız olabilir.


Call Now Button