Samsun, 19-May Yerel SEO Hizmetleri

Neden Samsun Yerel SEO ya da 19-May Yerel SEO hizmetlerimizden faydalanmalısınız?

Samsun Yerel SEO ve 19-May ilçesine özel 19-May Yerel SEO hizmetlerimiz ile bırakın müşterileriniz sizi bulsun! Örneğin, siz bu web sayfasını Google’da  ‘Samsun Yerel SEO’ veya ’19-May Yerel SEO’ hizmetleri için arama yaparak buldunuz. Bunu istemez miydiniz? Muhakkak ki cevabınız EVET. O zaman Bizi aramak için lütfen çok geç kalmayın. Çünkü biz müşterilerinizin sizi sadece google’da görüntülemesini değil sitenize girip sizi hemen aramasını sağlıyoruz.

Semra Köylü - Yerel SEO

Web Tasarım ve SEO Hizmetleri

19-May Yerel SEO hizmetlerimiz ile dijital Pazarlama Stratejinizi oluşturuyoruz. Hedefimiz size yeni müşteriler getirmek. Müşterilerinizin %86’sı yerel işletmeleri bulmak için arama motorlarını kullanıyor. Yerel aramaların %76’sı telefon çağrısı ile sonuçlanıyor. Yerel aramalar ise yerel satışlara yol açar. Bizim yerel SEO uzmanığımız ile hedef kitleniz tarafından daha görünür olacaksınız. Bu önemli. Çünkü google’ın birinci sayfasındaki en iyi 3 web sitesi aranan kelimedeki  tüm trafiğin %61’ini alıyor. Rakiplerinizin internetten sadece google aramalarında ne kadar iş aldıklarını hayal edebiliyor musunuz? Siteniz orada değilse, çevrimiçi pazarda rekabet etme ve bir sonraki seviyeye geçme şansınız kalmaz!

Web siteniz bugün google’ın tepesinde mi? Öyle olsaydı şuan bu sayfada olmazdınız zaten. Rakiplerinizi sürekli google’ın en üst sıralarında görmekten bıktığınızı düşünüyoruz?  Sahanın dışında yedek kulübesinde beklerken kimse size pas atmayacaktır. Ve bunu bilmek yani tüm trafiğin ve potansiyel müşterilerin rakiplerinize gidiyor olması sizi hasta hissettiriyordur. İşte bu histen kurtulmak organik olarak google’da ilk sıralarda yerinizi almak için bu hizmetimizi kullanmalısınız.

 


ÖZELLİKLE SİZİN İÇİN NE YAPARIZ?

Uzman SEO denetçilerimiz, sitenizin ne kadar ‘arama motoru dostu’ olduğunu değerlendirir, böylece SERP’lerin zirvesine ulaşmak için kişiselleştirilmiş bir plan oluşturabiliriz.


Gelişmiş SEO Danışmanlığı

Coğrafi müşterileri hedefleme fırsatı

İçerik İnşası Ve Optimizasyon

Etkili bir içeriğe doğru gerekli adımları atın

Anahtar Kelime ve Pazar Araştırması

Doğru anahtar kelimelerin seçimi ve sıralanması

Bağlantı Bina Ve Promosyon

Gelen bağlantı sayısını ve kalitesini artırma

 

wires-bg

Samsun Yerel SEO ya da 19-May Yerel SEO Hizmeti Nedir? Şimdi size bir Yerel SEO örneği verelim

Yerel SEO, işinizi online pazarlamak için etkili bir yoldur, çünkü mallarınızı ve hizmetlerinizi tam olarak onları ararken yerel müşterilere tanıtmanıza yardımcı olur.

Örneğin, bu web sitesiniSamsun Yerel SEOveya ’19-May Yerel SEO’ hizmetleri için arama yaparak buldunuz.

Milyonlarca müşteri, aradıkları mal ve hizmetleri sunan en iyi işletmeleri bulmak için her gün yerel aramaları kullanır. Mobil kullanımın ve hareket halindeyken aramanın hızla artması, yerel optimizasyonu çeşitli işletmeler için önemli bir odak noktası haline getirmiştir. Yerel SEO pazarlaması, konum tabanlı aramalardan trafik oluşturmak için bir web sitesini – ve tek tek sayfalarını – optimize etme işlemidir. Bunu Samsun, 19-May ilçemizdeki müşterilerimize bölgesel arama kriterlerini de hesaba katarak uyguluyoruz.

 


NASIL YAPARIZ?


ANAHTAR KELİME ARAŞTIRMA

Anahtar kelime yoğunluğu, bir arama teriminin, bir metinde içerdiği kelimelerin toplam sayısıyla bağlantılı olarak ne sıklıkta göründüğünü gösterir

SAYFA OPTIMIZASYONU

Sayfa optimizasyonu, konumunu iyileştirmek için web sitesinde doğrudan alınabilecek tüm önlemlerdir

LİNK İNŞAASI

SEO alanında bağlantı kurma, bir web sayfasına gelen bağlantıların sayısını ve kalitesini artırmaya yönelik eylemleri tanımlar

RAPORLAMA VE ANALİZİ

SEO incelememiz bir içerik, bağlantı yapısı, sosyal medya çabaları ve internete olan güven gibi çeşitli faktörlerden oluşur


Google Site Optimizasyonu

 

19-May Yerel SEO hizmetlerimiz ile Google’da ilk sayfada hatta ilk sıralara çıkın?

Doğru soruyu soruyorsun! Cevap basit Samsun, 19-May merkezli işletmenizin Yerel SEO için bizi hemen arayın! Ama aşağıda genede sizin için neden bizi seçmeniz gerektiğiyle ilgili açıklama yazdık.

Google, “en iyi” sayfaları belirlemek ve herhangi bir zamanda verilen herhangi bir arama cümlesi için bunları hangi sırayla göstermeleri gerektiğiyle ilgili 200’den fazla bir algoritma katmanına uygular.  “Yerel” ile ilgili olduğu için, ayrıca bir GEO yakınlık algoritması da uygularlar. Buna ek olarak Google, her yıl yüzlerce “mico” algoritması ayarlaması ve birkaç temel algoritma güncellemesi uygulamaktadır.

Ama endişelenme.

Deneyimli ve sonuçlara dayalı yerel SEO şirketi olarak kullandığımız temel ilke ve stratejilerimiz var. Samsun 19-May ilçesindeki firmanız için sektörünüz her ne olursa olsun bölgesel ve yerel aramalarda sizi ilk sayfalara taşıyacak hatta ilk sıralara oturtacak hızlı bir dijital planlama yapabiliriz. Bizim işimiz bu satışlarınızı artırmak ve müşteri portföyünüzü geliştirmeniz için çözümler bulmak ve uygulamak. Müşterilerinizin coğrafi dağılımını siz belirlersiniz. İster 19-May ilçesi, ister Samsun ili, isterseniz tüm Türkiye ve hatta dünya genelinde müşteri ağına sahip olabilirsiniz. Bu bizim asıl amacımız. www, World Wide Web yani Dünyayı Saran Ağ demektir. Bizim için önemli olan hedefinizi belirlemiş olmanız.  Şimdi bizi hemen arayın ve dijital yolculuğunuza birlikte başlayalım.

 

İŞİNİZİ BİR ÜST SEVİYEYE TAŞIYALIM

SeDesign, herhangi bir şirketin arama motoru sıralamasını ve site trafiğini artırabilir. Teknik ve metin yazarlığı ekibinin sunduğu uzmanlık, SeDesign’ın oldukça rekabetçi online ortamda karmaşık içeriğe sahip şirketlerin ihtiyaçlarını başarıyla karşılamasını sağlar


WEB sitesi içerik hazırlama,Organik Trafik Artışı, WEB sitesi içerik hazırlama


Organik Trafik Artışı 

Geçerli çevrimiçi konumunuzu anladıktan sonra doğru kararları alabilmeniz için online varlığınızın analitik raporunu kolay anlaşılır bir biçimde sunacağız.

SEO Fiyatları ve SEO Paketler

Call Now Button