Adana SEO Hizmetleri ve Adana Yerel SEO Uygulamaları

Neden Adana SEO hizmetlerimizi kullanmalısınız? ‘Adana Google SEO’ optimizasyonu nasıl yapılır?

Adana SEO Hizmetleri ve Adana Yerel SEO uygulamaları ile bırakın müşterileriniz sizi bulsun! Örneğin, siz bu web sayfasını Google’da  ‘Adana Yerel SEO’ veya ‘Adana SEO’ hizmetleri için arama yaparak buldunuz. Bunu istemez miydiniz? Muhakkak ki cevabınız EVET. O zaman Bizi aramak için lütfen çok geç kalmayın. Çünkü biz müşterilerinizin sizi sadece google’da görüntülemesini değil sitenize girip sizi hemen aramasını da sağlıyoruz.

Adana Local SEO Rehberi

Semra Köylü

Müşterilerinizin %86’sı yerel işletmeleri bulmak için arama motorlarını kullanıyor. Yerel aramaların %76’sı telefon çağrısı ile sonuçlanıyor. Yerel aramalar ise yerel satışlara yol açar.


ÖZELLİKLE SİZİN İÇİN NE YAPARIZ?

Arama motoru optimizasyonu ve pazarlama endüstrilerindeki uzmanlığımız ile olarak ölçülebilir, etkili internet pazarlama stratejileri hazırlamaktayız.


Gelişmiş SEO Danışmanlığı

Coğrafi olarak gelecek müşterileri hedefleme fırsatı

İçerik İnşası Ve Optimizasyon

Etkili bir içeriğe doğru gerekli adımları atın

Anahtar Kelime ve Pazar Araştırması

Doğru anahtar kelimelerin sıralaması, web sitenizi oluşturabilir veya bozabilir

Bağlantı Bina Ve Promosyon

Gelen bağlantı sayısını ve kalitesini artırma

Adana SEO Hizmetleri ve Adana Yerel SEO uygulamalarımız ile hedef kitleniz tarafından daha görünür olacaksınız. Bu önemli. Çünkü google’ın birinci sayfasındaki en iyi 3 web sitesi aranan kelimedeki  tüm trafiğin %61’ini alıyor. Rakiplerinizin internetten sadece google aramalarında ne kadar iş aldıklarını hayal edebiliyor musunuz? Siteniz orada değilse, çevrimiçi pazarda rekabet etme ve bir sonraki seviyeye geçme şansınız kalmaz!

Web siteniz bugün google’ın tepesinde mi? Öyle olsaydı şuan bu sayfada olmazdınız zaten. Rakiplerinizi sürekli google’ın en üst sıralarında görmekten bıktığınızı düşünüyoruz?  Sahanın dışında yedek kulübesinde beklerken kimse size pas atmayacaktır. Ve bunu bilmek yani tüm trafiğin ve potansiyel müşterilerin rakiplerinize gidiyor olması sizi hasta hissettiriyordur. İşte bu histen kurtulmak organik olarak google’da ilk sıralarda yerinizi almak için bu hizmetimizi kullanmalısınız.

Adana Dijital Pazarlama Hizmetlerimiz

Adana SEO Hizmetleri ve Adana Yerel SEO Uygulamaları Nedir?

Yerel SEO, işinizi online pazarlamak için etkili bir yoldur, çünkü mallarınızı ve hizmetlerinizi tam olarak onları ararken yerel müşterilere tanıtmanıza yardımcı olur.

Örneğin, bu web sayfasını ‘Adana SEO’ veya ‘Adana Yerel SEO’ hizmetleri için arama yaparak buldunuz.

Milyonlarca müşteri, aradıkları mal ve hizmetleri sunan en iyi işletmeleri bulmak için her gün yerel aramaları kullanır. Mobil kullanımın ve hareket halindeyken aramanın hızla artması, yerel optimizasyonu çeşitli işletmeler için önemli bir odak noktası haline getirmiştir.

Yerel SEO pazarlaması, konum tabanlı aramalardan trafik oluşturmak için bir web sitesini – ve tek tek sayfalarını – optimize etme işlemidir. Bunu diğer tüm illerdeki hatta ilçelerdeki müşterilerimizin bölgesel arama kriterlerini de hesaba katarak uyguluyoruz. Genel SEO, Local SEO, Yerel SEO, Bölgesel SEO, Mahalli SEO adına ne dersek diyelim hedefi müşterimiz belirler. Biz o hedefe sahip olmak istedikleri yeni müşterilere odaklanırız.

SEO ve Yerel SEO

Peki Adana Yerel SEO hizmetlerimiz ile işinizi nasıl büyütürüz?

Web sitenizi müşterilerinizi hedefleyecek şekilde Google’da konumlandırıyoruz esasen bu dijital pazarlama konusunda oldukça bilinen bir yaklaşımdır. Yerel SEO ile sıralamanızı arttırmanın ve rakiplerinizden sıyrılmanızın tam zamanı! Bir SEO uzmanı ile çalışmak,  potansiyel müşterileri çekerken markanızı büyütmenize yardımcı olabilir. SeTasarım, genel merkezi İstanbul’da bulunan ve küresel bir müşteri tabanına sahiptir..


NASIL YAPARIZ?


ANAHTAR KELİME ARAŞTIRMA

Anahtar kelime yoğunluğu, bir arama teriminin, bir metinde içerdiği kelimelerin toplam sayısıyla bağlantılı olarak ne sıklıkta göründüğünü gösterir

SAYFA OPTIMIZASYONU

Sayfa optimizasyonu, konumunu iyileştirmek için web sitesinde doğrudan alınabilecek tüm önlemleri kapsar.

LİNK İNŞAASI

SEO alanında bağlantı kurma, bir web sayfasına gelen bağlantıların sayısını ve kalitesini artırmaya yönelik eylemleri tanımlar

RAPORLAMA VE ANALİZİ

SEO incelememiz bir içerik, bağlantı yapısı, sosyal medya çabaları ve internete olan güven gibi çeşitli faktörlerden oluşur


Arama Motorlarında daha fazla görünmek istiyor musunuz? 

Bölgesel veya yerel işletmeniz için SEO hizmetleri mi arıyorsunuz ve potansiyel müşterileriniz tarafından arama motorlarında daha fazla görüntülenmek mi istiyorsunuz? Muhakkak ki cevabınız EVET. O zaman Bizi aramak için lütfen çok geç kalmayın. Çünkü biz müşterilerinizin sizi sadece google’da görüntülemesini değil sitenize girip sizi hemen aramasını sağlıyoruz: Nasıl mı ?

Bir kullanıcı bir endüstri / hizmet / ürün + konumu ararsa, arama motoru – Google, Bing, Yahoo veya hatta Facebook – aramanın yerel bir amacı olduğunu bilir. Ve tüm arama motorlarının istediği, kullanıcıya tam olarak aradıklarını vermektir. Bu nedenle, özellikle yerel SEO’yu uygulayan yerel bir işletme, rakiplerinden daha önce çıkacaktır.


Yerel SEO, Adana, merkezli işletmeler için neden önemli?

AdWeek tarafından yapılan araştırmalar, müşterilerin % 86’inden fazlasının çevrimiçi yerel bir arama ile satın alma yolculuğuna başladığını göstermiştir. Bu sonuç sadece e-ticaret ile kısıtlı değil müşterinizin fiziksel bir mağaza konumuna gelmesi ya da telefon ile irtibata geçmesini de kapsıyor.

İster çevrimiçi satış yapın, ister hizmet sunuyor olun, siteniz optimize edilmediyse, örneğin Google’da sizi araması muhtemel %81’lik bir müşteri potansiyelini kaçırıyorsunuzdur. Sadece bu da değil, “potansiyel” satışların %100’ü şimdi doğrudan Rakiplerinize gidiyor.

Ama hepsi bu kadar sanmayın dahası var

  • Google’daki aramaların %45’inden fazlası “Yerel”
  • Bireylerin %58’i günlük olarak yerel aramalar yapıyor
  • Tüketicilerin %89’u haftada en az bir kere akıllı telefonlarında yerel aramalar yapıyor
  • Yerel arama yapanların %72’si, bu arama ile 8 km mesafedeki işletmeleri ziyaret ediyor.

Bu yüzden artık işletme web sitenizi yerel arama için optimize edip etmeyeceğinize dair bir soru doğru değil. Doğru soru ne kadar zamanda başarabileceğimize dair olmalı. Ve yerel arama optimizasyonu konusunda biz sizinle bugün çalışmaya başlamak için hazırız.

 

SEO Geliştirme

Google’da ilk sayfada hatta ilk sıralarda çıkmak için ne yapabilirsin?

Şimdi doğru soruyu soruyorsun! Cevap basit Adana merkezli işletmenizin SEO’su için bizi hemen arayın! Ama aşağıda genede sizin için neden bizi seçmeniz gerektiğiyle ilgili açıklama yazdık.

Google, “en iyi” sayfaları belirlemek ve herhangi bir zamanda verilen herhangi bir arama cümlesi için bunları hangi sırayla göstermeleri gerektiğiyle ilgili 200’den fazla bir algoritma katmanına uygular.  “Yerel” ile ilgili olduğu için, ayrıca bir GEO yakınlık algoritması da uygularlar. Buna ek olarak Google, her yıl yüzlerce “mico” algoritması ayarlaması ve birkaç temel algoritma güncellemesi uygulamaktadır.

Ama endişelenme.

Deneyimli ve sonuçlara dayalı yerel SEO şirketi olarak kullandığımız temel ilke ve stratejilerimiz var. Sektörünüz her ne olursa olsun bölgesel ve yerel aramalarda sizi ilk sayfalara taşıyacak hatta ilk sıralara oturtacak hızlı bir dijital planlama yapabiliriz.

Bizim işimiz bu satışlarınızı artırmak ve müşteri portföyünüzü geliştirmeniz için çözümler bulmak ve uygulamak. Bu bizim asıl amacımız. Aşağıda satışlarınızı artırırken neler yaptığımızı anlattık. Unutmayın odak noktamız sizsiniz ve sizin memnuniyetiniz bizim için çok önemli. Bu arada SEO’da garanti diye bir şey yoktur. Kimse ilk sıraları garanti edemez. Ama şunu garanti edebiliriz bizi kaçıncı sırada bulduysanız ki muhtemelen ilk sayfa ve %30 ihtimalle ilk 3’te kendimiz için gösterdiğimiz performansı müşterilerimiz içinde gösteriyoruz.Call Now Button